Bona Spray Mop Motion

sprejový mop s vibráciami

Bona Spray Mop Motion

Cena: 49,98 € bez DPH


Bona Spray Mop Motion s vibračnou technológiou vám pomôže efektívne vyčistiť všetky typy podláh. Bona Mop Motion využíva sonický pohyb (rovnaké vibrácie ako pri čistení zubov zubnou kefkou) k odstráneniu zaschnutých škvŕn na podlahe pomocou vibrácií. Mop funguje na 4 AA baterky, ktoré sú súčasťou balenia.

Použitie: nastriekajte čistič na podlahu, stlačte tlačidlo umiestnené na spodku mopu a zotrite. Po stlačení tlačidla začne hlava mopu jemne vibrovať.


Vlastnosti mopu Bona Mop Motion:
  • škrvny na podlahe odstraňuje efektívne vďaka vibračnej technológii
  • až 4-krát účinnejší než bežný mop
  • vhodný na všetky typy podláh
  • ergonomický dizajn
  • naplniteľný zásobník
  • jednoduché čistenie podlahy bez zvyškov alebo škvŕn
  • šetrný k životnému prostrediu a pH neutrálny
  • utočná hlava pre maximálny dosah v ťažko dostupných oblastiach
  • umývateľný mikrovláknový čistiaci pad

Súčasťou balenia je kompletný sprejový mop Bona Spray Mop Motion s batériami, mikrovláknový návlek a vymeniteľná náplň - Čistič na parkety 1 liter.

Návlek je možné prať, odporúčame však bez aviváže.


AKCIA - k mopu Bona Spray Mop teraz 4 L prostriedok Bona Cleaner na podlahy alebo Bona Cleaner na parkety (podľa Vášho výberu) v hodnote 22,27 € ZDARMA> späť hore <

Bona Mop Motion sprejový vibračný mop


Ak máte záujem o kvalitné umývacie stroje, výkonné zametacie stroje, robustné jednokotúčové stroje alebo silné vysávače, u nás ich nájdete. Nami predávaná čistiaca technika je nemeckej výroby. Upratovacie vozíky nájdu uplatnenie všade, kde je potrebné rýchlo a efektívne umyť podlahu. Poskytujú priestor na odloženie čistiacich potrieb. Na to, aby sa podlaha dobre umyla, je potrebný kvalitný mop. V ponuke sú kapsové aj fixové mopy. Pekne umyté a vyleštené okno nevidieť len tak hocikde. Totižto len málokto používa profesionálne pomôcky na umývanie okien. Aby sme dokázali účinne bojovať proti špine, musíme mať účinné čistiace prostriedky. Ak sa používa pri čistení profesionálna čistiaca chémia, nečistoty nemajú šancu. Okrem upratovacích pomôcok máme v ponuke aj hyg. potreby, ako napríklad toaletný papier. Či už ide o bežné rolky alebo veľké jumbo rolky. Tiež papierové utierky a to jednovrstvové aj dvojvrstvové. K ponuke patria tiež zásobníky na utierky alebo na toaletný papier, tiež dávkovače na mydlo. Na umývanie rôzne handry. Môžeme Vám ponúknuť aj kompletné upratovacie sety. Na utieranie prachu a leštenie slúži kvalitná mikrofázová utierka. V našom bohatom sortimente sú vrecia všetkých veľkostí, hrúbky aj farby, ak potrebujete odlíšiť separovaný odpad. Do malých aj veľkých odpadkových košov máme sáčky z fólie aj mikroténu.


Pozitívne myslenie - Domény na predaj


Dobrý zubár - dobrý zubár Bratislava - dobrý zubár Košice - dobrý zubár Prešov - dobrý zubár Banská Bystrica - dobrý zubár Žilina - dobrý zubár Trnava - dobrý zubár Trenčín - dobrý zubár Nitra


Copyright © 2008 ADLERR, s.r.o. všetky práva vyhradené

Valid HTML 4.01 Strict Valid CSS!